• Full Time
  • Bucuresti

Recrutam pentru clientul nostru lucrător la domiciliu/ menajera-housekeeper, femeie, cu varsta cuprinsă între 40-50 ani.

Candidatul ideal:

Flexibila, disciplinata, grijulie, organizata, curata și ordonata.

Descrierea jobului:

  • Mentinerea casei ordonată.
  • Sunteți responsabila pentru curățarea locuinței și asigurarea că totul este aranjat în casă.
  • Comandarea si receptionarea preparatelor culinare de la restaurantul detinut de angajator

Descrierea familiei si a activitatilor:
Familia este formată din 3 persoane; Părinții și fiica in varsta de 15 ani. Familia detine multiple proprietati printre care si locatia in cauza, o casa în Bucuresti, zona Brancoveanu.

Beneficii:

  • Program de lucru 8 ore Luni – Vineri
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata

[spider_facebook id=”2″]

Incarcati CV sau orice alt fisier relevant. Marime max.: 10M.
Sunt de acord cu Termenii si Conditiile

Puteți aplica la acest job utilizând CV-ul online. Faceți clic pe link-ul de mai jos pentru a vă crea un CV sau sa alegeți alta modalitate de aplicare.

Spread the love
  • 2