Recrutăm pentru clientul nostru, societate din segmentul Instalatii aflata in plina expansiune, Asistent manager.
Revendică-ți acum locul tău în echipă!

Candidatul ideal

  • Absolvent de studii medii sau superioare
  • Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
  • Rezistenta la efort fizic mediu, ritm de lucru alert;
  • Experienta intr-un post similar constituie avantaj;
  • Capacitate foarte buna de comunicare, atentie distributiva, capacitate rapida de decizie, experienta in lucrul in echipa

Responsabilitati

  • intocmeste si actualizeaza informatiile despre parteneri, clienti si colaboratori,
  • intocmeste periodic rapoarte de activitate,
  • participa la toate cursurile de pregatire cu caracter obligatoriu.
  • monitorizarea e-mailurilor si a listei de sarcini a managerului
  • arhivarea fizica si electronica a tuturor documentelor
  • gestionarea activitatilor specifice de protocol
  • actualizarea documentelor active
  • mentinerea stocului de produse de protocol, birotica si papetarie
  • pregatirea documentelor si prezentarilor pentru sedinte / intalniri
  • actioneaza ca interfata cu restul departamentelor si intermediaza comunicarea cu managerul

Beneficii

  • Pachet salarial ;
  • Program de integrare intr-o echipa tanara si dinamica;
  • Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera;

[spider_facebook id=”2″]

Incarcati CV sau orice alt fisier relevant. Marime max.: 10M.
Sunt de acord ca Be Ready Solutions să utilizeze datele mele personale, Nume, Prenume, Număr de telefon, adresa de email și datele menționate în CV în scopul procesului de recrutare aferent poziției pentru care aplic. Sunt de acord ca Be Ready Solutions să transmită aceste date societății angajatoare în scopul obținerii unui interviu sau obținerii poziției pentru care am aplicat.