• Full Time
  • Bucuresti

Be Ready Solutions

Recrutăm pentru partenerul nostru, companie din segmentul de distributie cu peste 90 milioane euro cifra de afaceri, manipulant marfă în depozit!

Candidatul ideal:

  • Studii medii/ Scoala profesionala
  • Experienta in manipularea marfii manual si cu transpaletul
  • Persoana ordonata, constiincioasa, cu spirit de echipa

Descrierea jobului:

  • Desfasoara activitati de manipulare, incarcare – descarcare marfuri / produse in cadrul depozitului, manual si cu transpaletul;
  • Scaneaza marfa;
  • Asigura functionarea corecta a utilajelor de manipulare;
  • Raspunde de sortarea , asezarea si stivuirea corecta a produselor in locatii;
  • Pregateste marfa pentru livarare;
  • Asigura si mentine curatenia in cadrul depozitului si a vestiarului;

Beneficii:

  • Salariu competitiv+bonusuri
  • Tichete de masa

Pozitii disponibile: 16

[spider_facebook id=”2″]

Incarcati CV sau orice alt fisier relevant. Marime max.: 10M.

Puteți aplica la acest job utilizând CV-ul online. Faceți clic pe link-ul de mai jos pentru a vă crea un CV sau sa alegeți alta modalitate de aplicare.

Spread the love