Recrutam pentru clientul nostru, companie cu activitate in segmentul de curierat , Dispecer Call Center -Junior.

 Candidatul ideal:

  • Studii medii
  • Experienta anterioara in call center reprezinta avantaj;
  • Orientare si deschidere catre client;
  • Responsabilitate si seriozitate;
  • Dinamism si spirit de initiativa;
  • Flexibilitate si spirit de echipa.

Descrierea jobului

Obiective:

  • Indeplinirea corecta a sarcinile specifice  postului;
  • Preia apelurile initiate de clienti si potentiali clienti;
  • Preluare si inregistrare comenzi;
  • Inregistrarea solicitarilor si/sau reclamatiilor clientilor in sistemul informatic
  • Activitate inbound, telefon, email ;

Beneficii:

  • Salariu competitiv;
  • Tichete de masa;
  • Posibilitati reale de dezvoltare a carierei;
  • Posibilitate promovare
  • Training asigurat
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata

Incarcati CV sau orice alt fisier relevant. Marime max.: 10M.
Sunt de acord ca Be Ready Solutions să utilizeze datele mele personale, Nume, Prenume, Număr de telefon, adresa de email și datele menționate în CV în scopul procesului de recrutare aferent poziției pentru care aplic. Sunt de acord ca Be Ready Solutions să transmită aceste date societății angajatoare în scopul obținerii unui interviu sau obținerii poziției pentru care am aplicat.

Puteți aplica la acest job utilizând CV-ul online. Faceți clic pe link-ul de mai jos pentru a vă crea un CV sau sa alegeți alta modalitate de aplicare.