• Full Time
  • Bucuresti

Recrutăm pentru clientul nostru, companie importantă din industria auto, Coordonator flux operational.

Candidatul ideal

  • Studii medii / superioare / student;
  • Persoană comunicativă, energică, cu dorință de creștere profesională;
  • Politete si empatie in cadrul apelului;
  • Sa fii organizat, responsabil si sa nu iti lipseasca initiativa;
  • Abilitati de operare PC: MS Office, Internet;
  • Experinta in domeniu reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

  • Realizarea anchetelor de satisfactie pentru clientii cu intrari in service in acord cu cotele stabilite (interviuri telefonice pe un chestionar predefinit).
  • Realizarea anchetelor de satisfactie pentru clientii ce au achizitionat vehicule noi in acord cu politica interna (interviuri telefonice pe un chestionar predefinit).
  • Activitate Call Center – outbound (doar realizare apeluri, nu este o linie Call Center pentru clienti);
Beneficii

  • Asigurare medicala privata
  • Tichete de masa
  • Zile suplimentare pentru concediu de odihna
  • Posibilitatea de dezvoltare in cadrul companiei
Incarcati CV sau orice alt fisier relevant. Marime max.: 10M.
Sunt de acord ca Be Ready Solutions să utilizeze datele mele personale, Nume, Prenume, Număr de telefon, adresa de email și datele menționate în CV în scopul procesului de recrutare aferent poziției pentru care aplic. Sunt de acord ca Be Ready Solutions să transmită aceste date societății angajatoare în scopul obținerii unui interviu sau obținerii poziției pentru care am aplicat.