Recrutam pentrucleintul nostru, companie internationala ce activeaza in segmentul de curierat, curier cu experienta

Candidatul ideal

  • studii medii
  • permis de conducere categoria B de cel putin 1 an, fara evenimente rutiere
  • experienta in conducerea autovehiculelor de 3,5 t prezinta un avantaj (small van)
  • cazier judiciar curat
  • cunoasterea zonei Bucuresti si/ sau localitati limitrofe
  • tinuta decenta, limbaj si atitudine pro-client

Descrierea jobului

  • Preluare si distribuire coletele
  • Intocmire facturi, chitante si alte documente legate de expeditie
  • Incasare numerar cand este prevazuta plata ramburs si/sau incasare costuri transport
  • Ingrijirea masinii din dotare.

Beneficii

  • Un job stabil intr-o companie Internationala
  • Salariu competitiv
  • Tichete masa
  • Posibilitati de promovare
Incarcati CV sau orice alt fisier relevant. Marime max.: 10M.

Puteți aplica la acest job utilizând CV-ul online. Faceți clic pe link-ul de mai jos pentru a vă crea un CV sau sa alegeți alta modalitate de aplicare.

Spread the love