Recrutam pentru clientul nostru, companie cu activitate in segmentul de transporturi si curierat, cu sediul in PANTELIMON, Curier .

Candidatul ideal

  • studii medii
  • permis de conducere categoria B de cel putin 1 an, fara evenimente rutiere
  • experienta in conducerea autoutilitarelor  <3,5 t prezinta un avantaj (small van)
  • cazier judiciar curat
  • cunoasterea zonei Bucuresti si/ sau localitati limitrofe prezina avantaj
  • tinuta decenta, limbaj si atitudine pro-client

Descrierea jobului

  • Preluare si distribuire coletele
  • Intocmire facturi, chitante si alte documente legate de expeditie
  • Incasare numerar cand este prevazuta plata ramburs si/sau incasare costuri transport
  • Ingrijirea masinii din dotare.

Beneficii

  • Salariu competitiv
  • Tichete masa
  • Posibilitati de promovare
Incarcati CV sau orice alt fisier relevant. Marime max.: 10M.
Sunt de acord ca Be Ready Solutions să utilizeze datele mele personale, Nume, Prenume, Număr de telefon, adresa de email și datele menționate în CV în scopul procesului de recrutare aferent poziției pentru care aplic. Sunt de acord ca Be Ready Solutions să transmită aceste date societății angajatoare în scopul obținerii unui interviu sau obținerii poziției pentru care am aplicat.

Puteți aplica la acest job utilizând CV-ul online. Faceți clic pe link-ul de mai jos pentru a vă crea un CV sau sa alegeți alta modalitate de aplicare.