Recrutăm pentru clientul nostru, una dintre cele mai mari societăți de distribuție din România, aflată în plină expansiune, Manager Logistica.
Revendică-ți acum locul tău în echipă!

Candidatul ideal

  • Absolvent de studii superioare
  • Persoana energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
  • Rezistent la ritm de lucru alert;
  • Experienta intr-un post similar minim 2 ani;
  • Experienta in coordonarea echipelor formate din mai mult de 30 de oameni;
  • Capacitate foarte buna de comunicare, atentie distributiva, capacitate rapida de decizie, experienta in lucrul in echipa
  • Cunostinte operare PC – Word, Excel – nivel avansat;
  • Cunostinte utilizare/monitorizare aplicatii WMS/TMS prezinta avantaj.

Responsabilitati

  • asigura standardele operationale in vederea sustinerii dezvoltarii companiei prin dezvoltarea unui sistem operational eficient care sa furnizeze servicii la timp si de cea mai buna calitate, cu respectarea dispozitiilor si a procedurilor in vigoare, in limita bugetului aprobat si a responsabilitatilor alocate;
  • asigura managementul echipei logistice din subordinea sa, conform organigramei aprobate;
  • executa obligatiile si indatoririle cu grija si diligenta unui profesionist in acest domeniu de activitate, intotdeauna cu urmarirea si ocrotirea celor mai bune interese ale Companiei precum si cu indeplinirea obligatiilor sale stipulate in fisa de post la un standard maxim de eficienta si eficacitate;
  • raspunde pentru activitatea proprie si a angajatilor din subordinea sa;
  • actioneaza pentru imbunatatirea continua a performantei si calitatii activitatilor prestate de catre departamentul aflat in subordonarea sa.

Beneficii

  • Pachet salarial competitiv;
  • Tichete de masa;
  • Masina de serviciu;
  • Program de integrare intr-o echipa tanara si dinamica;
  • Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera;
Incarcati CV sau orice alt fisier relevant. Marime max.: 10M.
Sunt de acord ca Be Ready Solutions să utilizeze datele mele personale, Nume, Prenume, Număr de telefon, adresa de email și datele menționate în CV în scopul procesului de recrutare aferent poziției pentru care aplic. Sunt de acord ca Be Ready Solutions să transmită aceste date societății angajatoare în scopul obținerii unui interviu sau obținerii poziției pentru care am aplicat.

Puteți aplica la acest job utilizând CV-ul online. Faceți clic pe link-ul de mai jos pentru a vă crea un CV sau sa alegeți alta modalitate de aplicare.