Be Ready Solutions

Recrutăm pentru partenerul nostru, companie din segmentul de curierat , manipulant marfă în depozit Pantelimon!

Candidatul ideal:

  • Studii medii/ Scoala profesionala
  • Experienta in manipularea marfii manual si cu transpaletul
  • Persoana ordonata, constiincioasa, cu spirit de echipa

Descrierea jobului:

  • Desfasoara activitati de manipulare, incarcare – descarcare colete/ plicuriin cadrul depozitului, manual si cu transpaletul;
  • Scaneaza marfa;
  • Asigura functionarea corecta a utilajelor de manipulare;
  • Raspunde de sortarea , asezarea si stivuirea corecta a produselor in locatii;
  • Asigura si mentine curatenia in cadrul depozitului si a vestiarului;

Beneficii:

  • Salariu competitiv+bonusuri
  • Tichete de masa

Pozitii disponibile: 8

Contact: 021.566.00.15

Incarcati CV sau orice alt fisier relevant. Marime max.: 10M.
Sunt de acord ca Be Ready Solutions să utilizeze datele mele personale, Nume, Prenume, Număr de telefon, adresa de email și datele menționate în CV în scopul procesului de recrutare aferent poziției pentru care aplic. Sunt de acord ca Be Ready Solutions să transmită aceste date societății angajatoare în scopul obținerii unui interviu sau obținerii poziției pentru care am aplicat.

Puteți aplica la acest job utilizând CV-ul online. Faceți clic pe link-ul de mai jos pentru a vă crea un CV sau sa alegeți alta modalitate de aplicare.