Recrutam pentru clientul nostru, companie multinationala cu activitate in segmentul de transporturi si curierat, cu peste 2500 de angajati pe teritoriul Romaniei cu sediul in Magurele-Ilfov – Performance Analyst.

Clientul nostru ofera:

Tichete de masa
Program flexibil ( in ture/ nu part-time)
Spatii de relaxare /joaca
Masaj la birou
Daca iti place sa si citesti –avem rezolvare
Petreceri tematice
Contractul este pe perioada nedeterminata.
Transport asigurat din mai multe puncte ale Bucurestului.

Candidatul ideal

Cunostinte solide de Excel
Persoana atenta la detalii, analitica, careia sa ii placa sa lucreze cu ciferele si rapoartele
Sa nu se sperie de termene limita
Sa fie proactiv

Responsabilitati

Implicare in procesul de pregatire al bugetului anual.
Sa furnizeze diferite rapoarte zilnic, saptamanal si lunar catre utilizatorii din tara cu privire la date si performante si sa urmareasca masurile luate de acestia pentru imbunatatirea activitatii.
Sa produca rapoarte statistice si sa se asigure ca datele furnizate sunt corecte
Sa monitorizeze si sa analizeze indicatorii de performanta operationala
Sa verifice/dezvolte rapoartele existente si sa le adapteze la necesitatile specifice de raportare
Sa schiteze si sa creeze noi rapoarte menite sa imbunatateasca actualul sistem de raportare

Incarcati CV sau orice alt fisier relevant. Marime max.: 10M.
Sunt de acord ca Be Ready Solutions să utilizeze datele mele personale, Nume, Prenume, Număr de telefon, adresa de email și datele menționate în CV în scopul procesului de recrutare aferent poziției pentru care aplic. Sunt de acord ca Be Ready Solutions să transmită aceste date societății angajatoare în scopul obținerii unui interviu sau obținerii poziției pentru care am aplicat.

Puteți aplica la acest job utilizând CV-ul online. Faceți clic pe link-ul de mai jos pentru a vă crea un CV sau sa alegeți alta modalitate de aplicare.