• Freelance
  • Full Time
  • Internship
  • Part Time
  • Bucuresti

Be Ready Solutions

Recrutam pentru clientul nostru, companie din domeniul serviciilor postale si curierat , programator PHP cu sau fara experienta.

Candidatul ideal:

  • Experienta anterioara in utilizarea limbajului de scripting PHP si baze de date MySQL
  • Engleza nivel avansat,
  • Atentie la detalii si gandire analitica
  • Integru si onest
  • Abilitatea de a lucra in echipa cat si individual
  • Studii superioare
  • Abilitate de analiza si sinteza
  • Proactiv
  • Abilitati de comunicare

Competente necesare:

  • PHP
  • MySQL
  • OOP, MVC, framework Yii, Laravel
  • HTML, CSS, JS, AJAX

Responsabilitati:

  • Intelegerea codului existent si integrarea armonioasa a propriului cod
  • Dezvoltarea si implementarea de noi functionalitati
  • Monitorizarea securitatii aplicatiei, testare performanta si optimizare

Beneficii:

  • Desfasurarea activitatilor intr-o echipa tanara si dinamica
  • Salariu peste media pietei de profil
  • Tichete de masa
Incarcati CV sau orice alt fisier relevant. Marime max.: 10M.
Sunt de acord ca Be Ready Solutions să utilizeze datele mele personale, Nume, Prenume, Număr de telefon, adresa de email și datele menționate în CV în scopul procesului de recrutare aferent poziției pentru care aplic. Sunt de acord ca Be Ready Solutions să transmită aceste date societății angajatoare în scopul obținerii unui interviu sau obținerii poziției pentru care am aplicat.

Puteți aplica la acest job utilizând CV-ul online. Faceți clic pe link-ul de mai jos pentru a vă crea un CV sau sa alegeți alta modalitate de aplicare.