• Full Time
  • Bucuresti

Be Ready Solutions

Recrutam pentru clientul nostru, o importanta companie din domeniul serviciilor postale , programator PHP cu experienta.

Candidatul ideal:

  • Experienta anterioara in utilizarea limbajului de scripting PHP si baze de date MySQL
  • Engleza nivel avansat,
  • Atentie la detalii si gandire analitica
  • Integru si onest
  • Abilitatea de a lucra in echipa cat si individual
  • Studii superioare
  • Abilitate de analiza si sinteza
  • Proactiv
  • Abilitati de comunicare

Competente necesare:

  • PHP
  • MySQL
  • OOP, MVC, framework Yii
  • HTML, CSS, JavaScript, AJAX
  • SVN
  • Java SE, Networking, Amazon AWS

Responsabilitati:

  • Intelegerea codului existent si integrarea armonioasa a propriului cod
  • Dezvoltarea si implementarea de noi functionalitati
  • Monitorizarea securitatii aplicatiei, testare performanta si optimizare, SEO

Beneficii:

  • Desfasurarea activitatilor intr-o echipa tanara si dinamica
  • Salariu peste media pietei de profil
  • Tichete de masa
Incarcati CV sau orice alt fisier relevant. Marime max.: 10M.

Puteți aplica la acest job utilizând CV-ul online. Faceți clic pe link-ul de mai jos pentru a vă crea un CV sau sa alegeți alta modalitate de aplicare.

Spread the love