Recrutăm pentru clientul nostru, concesionar important al unor marci auto consacrate, Tinichigiu Auto.

Candidatul ideal

  • Studii medii tehnice de profil;
  • Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;
  • Initiativa;
  • Rigoare si atentie;
  • Respectarea metodelor de lucru si a termenelor;
  • Abilitatea de a-si imbunatati performantele personale;
  • Permis categoria B.

Descrierea jobului

  • Realizarea lucrarilor de tinichigerie a autovehiculelor, la standardele de calitate ale constructorului.
  • Asigurarea unui nivel cat mai inalt de satisfactie al clientilor.

Beneficii

  • Tichete de masa
  • Asigurare privata de sanatate
Incarcati CV sau orice alt fisier relevant. Marime max.: 10M.
Sunt de acord ca Be Ready Solutions să utilizeze datele mele personale, Nume, Prenume, Număr de telefon, adresa de email și datele menționate în CV în scopul procesului de recrutare aferent poziției pentru care aplic. Sunt de acord ca Be Ready Solutions să transmită aceste date societății angajatoare în scopul obținerii unui interviu sau obținerii poziției pentru care am aplicat.