Scroll Top

Designer interior

Companie nationala prezenta pe piata targurilor si expozitiilor din anul 2004, beneficiind de experienta de peste 15 ani in domeniul targurilor si expozitiilor , angajeaza Designer Interior (Junior).

 Candidatul ideal:

  •     Studii superioare sau medii;
  •     Sketch-up sau alte programe de modelare;
  •     Orientare si deschidere catre client;
  •     Abilitati excelente de comunicare si colaborare cu echipele interne si cu clientii;
  •     Creativitate și atenție la detalii;
  •     Responsabilitate si seriozitate;
  •     Dinamism si spirit de initiativa;
  •     Flexibilitate si spirit de echipa;
  •     Limba Engleza;
  •     Experienta anterioara reprezinta avantaj;

Descrierea jobului

Obiective:

  •     proiectarea de standuri pentru expozitii
  •     realizare prezentari cu schite 2D, 3D si imagini fotorealistice
  •     machetare logouri,&grafici clienti-realizare proiect de productie (detalii montaj, descriere materiale, cote detaliate, etc)
  •     intocmire liste de materiale
  •     verificarea procesului de productie si supravegherea procesului de montaj (in Bucuresti sau alte locatii).

Beneficii:

  •     Salariu competitiv;
  •     Posibilitati reale de dezvoltare a carierei;
  •     Posibilitate promovare;
  •     Training asigurat;
  •     Contract de munca pe perioada nedeterminata cu 30 zile perioada de proba;

Program de lucru :

  •     L-V – 08:00 – 16:30
Tip: Full Time
Locație: Otopeni
Sorry! This job has expired.
Setări Confidențialitate