Scroll Top

Asistent manager

Recrutăm pentru clientul nostru, una dintre cele mai mari societăți de distribuție din România, aflată în plină expansiune, Asistent manager.
Revendică-ți acum locul tău în echipă!

Candidatul ideal

  • Absolvent de studii superioare sau in curs de absolvire
  • Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
  • Rezistenta la efort fizic mediu, ritm de lucru alert;
  • Experienta intr-un post similar constituie avantaj;
  • Capacitate foarte buna de comunicare, atentie distributiva, capacitate rapida de decizie, experienta in lucrul in echipa

Responsabilitati

  • intocmeste si actualizeaza informatiile despre parteneri, clienti si colaboratori,
  • intocmeste periodic rapoarte de activitate,
  • participa la toate cursurile de pregatire cu caracter obligatoriu.
  • monitorizarea e-mailurilor si a listei de sarcini a managerului
  • arhivarea fizica si electronica a tuturor documentelor
  • gestionarea activitatilor specifice de protocol
  • actualizarea documentelor active
  • mentinerea stocului de produse de protocol, birotica si papetarie
  • pregatirea documentelor si prezentarilor pentru sedinte / intalniri
  • actioneaza ca interfata cu restul departamentelor si intermediaza comunicarea cu managerul

Beneficii

  • Pachet salarial competitiv;
  • Tichete de masa;
  • Program de integrare intr-o echipa tanara si dinamica;
  • Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera;
Categorie: Office Jobs
Tip: Full Time
Locație: Bucuresti
Sorry! This job has expired.
Setări Confidențialitate